Tarybos Rinkimai – Rinkiminės Komisijos

Apygarda / DistrictApylinkė / ChapterPašto adresas / Mailing AddressKomisijos nariai / Committee MembersEl. paštas / EmailTel. Nr. / Phone No.
Connecticut apygarda / DistrictConnecticut apygarda / DistrictLinas Balsys
25 Locust Street
Naugatuck, CT 06770
Linas Balsyslebalsys@att.net203-241-3695
Rasa Doolingrasadooling@yahoo.com203-558-0195
Diana Norkienediananork@yahoo.com917-496-9079
Waterbury apylinkė / ChapterErina Balsys
25 Locust Street
Naugatuck, CT 06770
Erina Balsysbitect@yahoo.com203-768-7527
Eglė Zyleegle_zyle@yahoo.com203-721-0722
Loreta Danienėateras99@yahoo.com 
Hartford apylinkė / ChapterPaulius Nenortas
242 S Whitney street
Hartford, CT 06105
Paulius Nenortaslt_hoops@yahoo.com860-856-3302
Dzina Inkratienėinkratiene@sbcglobal.net203-768-7344
Milda Stanislauskaitėmildasta@yahoo.com718-536-7510
Kryžkelės apygarda / DistrictKryžkelės apygarda / DistrictRaminta Urbonavičienė
16365 “W” St
Omaha, NE 68135
Raminta Urbonavičienėraminta.u71@gmail.com402-321-0171
Birutė Prismantasomaha57@gmail.com402-210-5994
   
Colorado apylinkė / ChapterArvidas Jarasius Arvidas Jarasius arvjarasius@comcast.net720-544-1254
Romas Zableckasromukas@comcast.net 970-310-3170
Cecelia Lankutislijakuciai@hotmail.com303-884-3935
Dallas apylinkė / ChapterEmilija Vindžigelskė
9600 Gaylord Pkwy, Apt 1363
Frisco, TX 75035
Emilija Vindžigelskėemilija2007@gmail.com469-463-9845
Viktorija  Smitienė  
Daina Staggs  
Michigan apygarda / DistrictMichigan apygarda / DistrictJanina Udrienė
31220 Country Ridge Cr.
Farmington Hills, MI 48331
Janina Udrienėudrys@sbcglobal.net248-788-3417
Vilija Jurgutienė  
Rigonda Savickienė   
Venta Norris   
Detroit apylinkė / ChapterAlgis Kaunelis
1067 Tompkins Dr.
Cement City, MI 49233
Algis Kaunelisalkaunelis@aol.com248-826-6669 
Paulius Jurgutis  
Rasa Karvelienė  
Raminta Vilkienė  
Vilius Vilkas  
Grand Rapids apylinkė / ChapterElga Butkevičienė
1905 Eldon ST NE
Grand Rapids, MI 49525
Elga Butkevičienėelrimas@sbcglobal.net616-706-7515
Laura Marten 616-295-1486
Broderick Morkusbroderick.norkus@gmail.com616-706-7515
Naujosios Anglijos apygarda / DistrictNaujosios Anglijos apygarda / DistrictMarius Ziaugra
605 Middle St – Unit #40
Braintree, MA  02184
Marius Ziaugra  mziaugra@gmail.com617-970-1593
Gintaras Čepasgintaras.cepas@verizon.net617-472-4956
Daina Ziaugra Rinchiusodziaugra@gmail.com617-970-1500
Aidas Kupčinskasaidask@aol.com 508-668-2167
Nantucket apylinkė / ChapterKristina Ralkova
40 A Nobadeer Farm Rd.
Nantucket, MA 02554
Kristina Ralkovakristina@nantucketcreate.com508-292-7845
Meida Mažylutėmeidukaz@gmail.com 508-332-9893
Inga Puodžiukynienėinga.ack@gmail.com  508-332-0389
Boston apylinkė / ChapterGintaras Čepas
57 Edgemere Rd.
Quincy, MA 02169
Gintaras Čepasgintaras.cepas@verizon.net617-472-4956
Bronius Banaitisbanaitisb@verizon.net 
Birutė Banaitisbanaitisb@verizon.net 
Valentina Cepienegintaras.cepas@verizon.net 
Vytas Dilbawhatsadilba@gmail.com 
Cape Cod apylinkė / ChapterEglė Šukys
308 Nye Road,
Centerville, MA  02632
Eglė Šukysesukys@yahoo.com508-641-0950
Audra Parker  
Rasa Morkevičiutė  
Atlantas (ME) apylinkė / ChapterSkaistė Stoll
143 Nash Road 
Windham, ME 04062 
Skaistė Stollskaistestoll@gmail.com646-265-4611
Eglė Budriūtė  
Vaida Lowell  
Worcester apylinkė / ChapterEglė MilašauskaitėEglė Milašauskaitėe.milasauskaite@gmail.com508-353-2137
Irene Markevičius  
Artūras Varnas  
New York apygarda / DistrictNew York apygarda / DistrictRasa Sprindys
60-68 68 Avenue
Ridgewood, NY 11385
Rasa Sprindysvilkau72@gmail.com347-775-8553
Laima Šileikyte – Hoodljhood@verizon.net631-664-4441
Gintare Bukauskaszybuokle@gmail.com 
Niujorko miesto apylinkė / ChapterRasa Sprindys
60-68 68 Avenue
Ridgewood, NY 11385
Rasa Sprindysvilkau72@gmail.com347-775-8553
Laima Šileikyte – Hoodljhood@verizon.net 
Gintare Bukauskaszybuokle@gmail.com 
Rytinio Long Island apylinkė / ChapterBirutė Stukonytė
22 Hyde Lane
Coram, NY 11727
Birutė StukonytėBirute11948@msn.com516-770-3407
Rita Klimavičienėrintinrita@gmail.com631-902-7673
Marina Levišauskienėmarinalev2013@yahoo.com 
Long Island apylinkė / ChapterRamute Zukas
19 Willow Lane
Great Neck, NY 11023
Ramutė Žukaitėramutezukas@hotmail.com 
   
   
Rochester, NY  apylinkė / ChapterSkirmantė Juodeikyte Philippone
25 Widewaters Lane
Pittsford , NY 14534
Skirmantė Juodeikyte Philippone zuvedra_8@hotmail.com585-489-5668
Aušra Cliffordausramike@hotmail.com 
Regina Juodeikienėregina_juodeikiene@yahoo.com  
Janice Vizmanasjraspudic@aol.com  
Ohio apygarda /  DistrictOhio apygarda /  DistrictNomeda Vučianienė
8220 Fairfax Dr.
Mentor, OH 44066
Nomeda Vučianienėvucianisnapalys@juno.com440-339-6639
Rima Adomavičienė  
Aušra Eid  
Cleveland apylinkė / ChapterAlgis GudėnasAlgis Gudėnaslinrik@adelphia.net 
Sondra Vaičikauskienė  
Virginija Motiejūnienė  
Columbus apylinkė / ChapterJuratė PhillipsJuratė Phillips  
Rūta Agresti  
John Phillips  
Pietryčių apygarda / DistrictPietryčių apygarda / DistrictNerija Orentiene
26069 Rachel Hill Dr.
  South Riding, VA 20152
Nerija Orentienenerija.orentas@gmail.com703-477-0634
Linas Orentasleonardorentas@netscape.net703-310-9345
Arvydas Barzdukasarvydasb@icloud.com 
Baltimore apylinkė / ChapterHenry GaidisHenry Gaidislituva@verizon.net301-873-4617
Vaida Meižysvaida.meizys@gmail.com410-608-8178
Eglė Noethmituvele@yahoo.com443-694-8161
Centrinio New Jersey apylinkė / ChapterVirgis BražinskasVirgis Bražinskasskopkenas@hotmail.com732-749-0533
Asta Šuminskienėasta.8426@hotmail.com 
Loreta Maštauskienėloreta.mastauskiene@gmail.com 
Šiaurinis New Jersey apylinkė / ChapterSaulius Galavackas
20 Sheinfine Ave.
South River NJ 08882
Saulius Galavackassiauresnj@javlb.org908-331-0956
Ineta Plikaitienė  
D. Plikaitis  
Philadelphia apylinkė / ChapterVirgis AnušauskasVirgis Anušauskasvanusauskas@yahoo.com 
   
   
Washington, DC apylinkė / ChapterSigita NaujokaitienėSigita Naujokaitienėsignau@hughes.net240-888-7235
Alina Naujokaitis alinasaule@dclac.org 
John Howesjonas.howes@javlb.org 
Pietų apygarda / DistrictPietų apygarda / DistrictJuras Palukaitis
2215 Krystle Way
Cumming, GA
Juras Palukaitisjurasjuras@hotmail.com770-656-0900
Ramunė Gaškienė (Glavinskaitė)ramune.glavinskaite@gmail.com727-565-5173
Zita Siderienė (Kirvaitis)zitaiusa@yahoo.com239-322-4303
Virginija Šileikaitė – Thoresenvsthores@gmail.com770-891-3984
Atlanta apylinkė / ChapterVilma Janusyte Sneed
505 Guilford Circle,
Marietta, GA 30068
Vilma Janusyte SneedAtlantosRinkimuKomisija@gmail.com202-352-3918
Silvija Aniulienesilvija.aniuliene@gmail.com404-513-4814
Laura Baltrūnaslauravez2001@yahoo.com678-576-4677
Giedrius Stankevičiusgiedrius.stankevicius@gmail.com770-310-5780
St. Peterburg apylinkė / ChapterAkvilinas Kovera
1951 45th
St. Petersburg FL 33713
Akvis Kovera duoaqua@gmail.com727-424-3964
Jurga Ambrukaitienėjbaltija@yahoo.com727-688-2408
Gražina Faulknermorkaske@yahoo.com727-410-2180
Floridos Pietvakarių apylinkė / ChapterRasa Vygontaitė-Bručkus
6464 Huntington Lakes circle #204
Naples, FL 34119
Rasa Vygontaitė-Bručkusrasa.br@hotmail.com239-601-6857
Domas Asanavičiuspridurkas@hotmail.com617-897-9163
Zita Siderienė (Kirvaitis)zitaiusa@yahoo.com239-322-4303
West Palm Beach apylinkeIngrida BridikytėIngrida Bridikytėingridafl@yahoo.com954-993-4364
Fausta Massfaustammm@aol.com561-207-0019
Juratė Miklasjuramiklas@yahoo.com561-234-8448
Vakarų ApygardaVakarų apygarda / DistrictIngrida Misevičienė
4862 Indian Creek Ct.
Lake Oswego, OR 97035
Ingrida Misevičienėingrida@gmail.com503-267-0804
Eduard Nuculiakeduard.nuculiak@gmail.com 
Irena Blekysirena.blekys@gmail.com 
San Francisco apylinkė / ChapterEduard Nuculiak
2328 Lucretia Ave, Apt #1
San Jose, CA 95122
Eduard Nuculiakeduard.nuculiak@gmail.com650-739-9800
Vaidas Šukysvaidasibus@yahoo.com415-812-0653
Simas Rudyssimas.rudys@gmail.com 
Portlando apylinkė / ChapterInga Kozhevnikov
10290 SW Homestead Ln.
Beaverton, OR 97008
Inga Kozhevnikovingakozhevnikov@gmail.com 503-413-0697
Reda Naujokienė  
Giedrė Babarskienėgiedre077@gmail.com 
Seattle apylinkė / ChapterKęstutis TautvydasKęstutis Tautvydasbtaut@whidbey.com206-920-3387
Birutė Tautvydasbtaut@whidbey.com 
Daiva Tautvydasktaut@whidbey.com 
Arizona apylinkė / ChapterZenonas MisiusZenonas Misiuszenonas1@juno.com 480-710-2848
Rita Martinaitisgin223@juno.com480-235-7791
Aurelija Andrewsaurelija.andrews@gmail.com720-775-8636
Los Angeles apylinkė / ChapterDanguolė Navickienė
3020 Adirondack Ct.
Westlake Village, CA 91362
Danguolė Navickienė navickiene@verizon.net818- 618-0105
Violeta Gedgaudienėvioleta.gedgaudas@gmail.com661-259-0258     
Žydra Van der Sluyszydra.vandersluys@lmu.edu310-874-2575
Rita Žukienėritazuk@hotmail.com818-416-2406
Karis Petruliskpetrulis@rmk.com626- 833-2203
Laura Remeikalauraremaika@gmail.com310-429-0720
Vidurio Vakarų apygarda / DistrictVidurio Vakarų apygarda / DistrictVesta Valuckaite
 8701 Skyline Dr
Burr Ridge, IL 60527
Vesta Valuckaiteviduriovakaruapygarda@javlb.org773-818-3981
Alvyda Gudenienealvydute@yahoo.com708-717-1066
Algimantas Barniskisalgis2050@att.net773-627-2137
Cicero apylinkė / ChapterAudrone Bernataviciene
15714 So. Sunset Rd. Ct 1N
Orland Park, IL 60462
Audrone Bernatavicieneaudra65@yahoo.com708-737-7605
Jolita Kisieliute-Narutistilze@att.net708-806-6756
Gene Saligagsaliga@comcast.net708-833-0603
East Chicago apylinkė / ChapterSamuel Vician
 1678 W 39th Ct.
Gary, IN  46408
Samuel Viciansambo5545@aol.com219-902-8174
Kristina Dambrauskaskristinad1966@gmail.com574-314-4888
Loreta VicianLoretele1218@gmaol.com219-614-2498
Chicago apylinkė / ChapterEdita Keturakiene
6221 Belmont Rd
Downers Grove, IL60516
Edita Keturakieneeketurakiene1@gmail.com630 9034585
Rita Drewritausc555@gmail.com773 5921024
Lina Ziogaiteraganele2x2@yahoo.com630 4004357
Lemont apylinkė / ChapterRoma Lange
16 Cour Masson
Palos Hills, IL 60465
Roma Langerziuraityte@gmail.com     708-275-1301
Janina Sucylienejaninasucyliene@yahoo.com    630-915-3298
Paulina LiaubaPasvalys74@icloud.com   630-802-7704
Raimundas Armonasraimundas1129@gmail.com     708-969-1833
Marquette Park apylinkė / ChapterOtilija Žiniauskas
15 Cour Versaille
Palos Hills, IL 60465
Otilija Žiniauskasovalatkaite@yahoo.com630-863-9824 
Darius Karalis dariusk8@yahoo.com818-635-2703
Genovaitė Jucienė  773-220-7840
Minnesota apylinkė / ChapterAsta StarkAsta Starkasta.petkute@gmail.com612-423-3641
Rūta Calisruta@calis.us612-363-2222
Diana Jokubauskienėdolisdr@yahoo.com612-401-6701
Greater St Louis apylinkė / ChapterDanute Lasky
1812 Carrington Way
Swansea, IL 62226
Danute Laskydanutezl6320@att.net618-222-1599
Anne Ruggierowicstl@aol.com618-257-1914
Mary Butkusmary@marybutkus.com314-965-3321
Jurgita Piotrowskinewmehappy@gmail.com618-416-1909
Waukegan-Lake County apylinkė / Chapter Elena Skališienė
920 Vose Drive, Unit 305
Gurnee, IL 60031
Elena Skališiuselenaskalisius@comcast.net847-549-3287
Žaneta Steponavičienėupelis@sbcglobal.net847-644-3664
Vita Luotėelenyte95@yahoo.com847-987-1506
Indianapolis apylinkė / ChapterLaima BaronLaima Baronindylaima@yahoo.com317-414-3886
Karolina Stewartstewart.karolina@gmail.com317-224-8772
Lin Grasslinavaitkeviciute@yahoo.com317-695-2302